31 Temmuz 2018 Salı

Gülden Mutlu - Çiçek Gibi İndir

Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/31/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/31/2018 tarihinde yayınladığımız Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkı sözleri...

Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Sözleri

Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri

Soruyor mu beni dünler
Hatırında mı yaşadığımız o günler
Ben seni defterimin bir sayfasına
Yazdım yazdım, kapattım
 
Farzet zehirlendin aşktan
Olsa hatırın yazarım ilacı en baştan
Dağ gibi durduğun anları şimdi çağır bakalım
Gelsin hakkımdan
 
Açtım döktüm içimi kitap gibi
Okudun, bittim sanıyorsun
Hele bir değsin elim yabancı ele
Gör bak nasıl kavrulursun
 
Sana kalsın o ucuz masal da
Gündüz anlat, gece ağla
Bir daha böyle çiçek gibi
Seveni ahh zor bulursun
Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkısını paylaş. Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir,, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Söz, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Sözü, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Sözler, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Sözleri, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Şarkı Söz, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Şarkı Sözler, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Şarkı Sözleri, Gülden Mutlu Çiçek Şarkı Sözleri,Gülden Mutlu Çiçek Gibi İndir, Şarkı Sözü
Gülden Mutlu - Çiçek Gibi İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk