12 Temmuz 2018 Perşembe

Yalın - Sensiz Ben Ne Olayım İndir

Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkı sözleri yayınını sizler için 7/12/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/12/2018 tarihinde yayınladığımız Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkı sözleri...

Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Sözleri

Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri

İki mevsim bekledim seni

Sen diyorsun iki daha yokum

Çiçekleri de yeşili de kalbimi de 

Kurutuyor yokluğun


Cok sevmek lazim en basinda

Oyle sevmek ki yetsin son anina

Yaz boz tahtası değil hayat 

Bir aşk filmi olsun ki  kalsın yarına


Sensiz ben ne olayım

Dilsiz bir kus gibi durma dalında


Sensiz ben ne olayım

Ne var bu gitmelerin şanında


Sensiz ben ne olayım dilsiz bir kus gibi durma dalinda 


Sensiz ben ne olayim

Yanarken  tovbelerim dudaginda


Yeni çıkan bu parçanın sözleri gerçekten çok anlamlı ilk olarak biz sitemize ekledik. Sizler sitemiz sayesinde şarkının sözlerini ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz. Eğer istersenizde mp3 indir butonumuzu kullanarak şarkıyı indirebilirsiniz.


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YYalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkısını paylaş. Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Söz, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Sözü, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Sözler, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Şarkı Söz, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Şarkı Sözler, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım Şarkı Sözleri, Yalın Sensiz Ben Ne Olayım İndir, Yalın Sensiz Ben Ne Olay Şarkı Sözü
Yalın - Sensiz Ben Ne Olayım İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk