27 Ağustos 2018 Pazartesi

KEMAL SAMAT - BEN DAHA ÖLMEDİM

KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkı sözleri yayınını sizler için 8/27/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/27/2018 tarihinde yayınladığımız KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkı sözleri...

KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Sözleri

KEMAL SAMAT'ın, DGL MÜZİK etiketiyle yayınlanan "BEN DAHA ÖLMEDİM" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: ARZU SAMAT
Düzenleme: İLKAN GÜNÜÇ
Yönetmen: TAMER AYDOĞDU

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YKEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkısını paylaş. KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Söz, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Sözü, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Sözler, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Sözleri, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Şarkı Söz, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Şarkı Sözler, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Şarkı Sözleri, KEMAL,SAMAT,-,BEN,DAHA,ÖLMEDİM Şarkı Sözü
KEMAL SAMAT - BEN DAHA ÖLMEDİM Diposkan Oleh: Ferhat Çevik