31 Ağustos 2018 Cuma

Sertaç Gönültaş Gam Keder sözleri

Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/31/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/31/2018 tarihinde yayınladığımız Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkı sözleri...

Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Sözleri

Sertaç Gönültaş Gam Keder Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Sertaç Gönültaş Gam Keder Dinle

Söz: ALİ TULUK, SERTAÇ GÖNÜLTAŞ
Müzik: SERTAÇ GÖNÜLTAŞ
Düzenleme: TOLGA ERZURUMLU
Yönetmen: CENKAY KESER


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YSertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkısını paylaş. Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Söz, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Sözü, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Sözler, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Sözleri, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Şarkı Söz, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Şarkı Sözler, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Şarkı Sözleri, Sertaç,Gönültaş,Gam,Keder,sözleri Şarkı Sözü
Sertaç Gönültaş Gam Keder sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik