27 Ağustos 2018 Pazartesi

Zaradam Öldürüpte Gittin Vay sözleri

Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/27/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/27/2018 tarihinde yayınladığımız Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkı sözleri...

Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Sözleri

Zaradam Öldürüpte Gittin Vay Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Zaradam Öldürüpte Gittin Vay Dinle

Söz & Müzik: Zaradam (Sedat Eroğlu)
Düzenleme: Sedat Sakarya
Yönetmen: Murat Alphan


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YZaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkısını paylaş. Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Söz, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Sözü, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Sözler, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Sözleri, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Şarkı Söz, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Şarkı Sözler, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Şarkı Sözleri, Zaradam,Öldürüpte,Gittin,Vay,sözleri Şarkı Sözü
Zaradam Öldürüpte Gittin Vay sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik