25 Eylül 2018 Salı

Bahadır Tatlıöz & Güliz Ayla - Kimin Umurunda

Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkı sözleri yayınını sizler için 9/25/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/25/2018 tarihinde yayınladığımız Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkı sözleri...

Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Sözleri

TRT müzik öncülüğünde 2 Ekim'de Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta düzenlenecek olan "Uluslararası ABU Şarkı Festivali"nde ülkemizi temsil etmek için hazırlanan Bahadır Tatlıöz ve Güliz Ayla’nın seslendirdiği "KİMİN UMURUNDA" adlı şarkı klibi ile tamsozleri.com'te de.

Söz & Müzik: Metin Özülkü
Düzenleme: Metin Özülkü
Yönetmen: Bahadır Tatlıöz

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkısını paylaş. Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Söz, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Sözü, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Sözler, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Sözleri, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Şarkı Söz, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Şarkı Sözler, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Şarkı Sözleri, Bahadır,Tatlıöz,&,Güliz,Ayla,-,Kimin,Umurunda Şarkı Sözü
Bahadır Tatlıöz & Güliz Ayla - Kimin Umurunda Diposkan Oleh: Ferhat Çevik