26 Ekim 2018 Cuma

Alev & Kaan Kurmuş - Bir İhtimal Daha Var

Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkı sözleri yayınını sizler için 10/26/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/26/2018 tarihinde yayınladığımız Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkı sözleri...

Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Sözleri

Alev Kurmuş & Kaan Kurmuş'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Bir İhtimal Daha Var" isimli tekli çalışması,, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Osman Nihat Akın
Düzenleme: Kaan Kurmuş
Yönetmen: Kaan Kurmuş

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YAlev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkısını paylaş. Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Söz, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Sözü, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Sözler, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Sözleri, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Şarkı Söz, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Şarkı Sözler, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Şarkı Sözleri, Alev,&,Kaan,Kurmuş,-,Bir,İhtimal,Daha,Var Şarkı Sözü
Alev & Kaan Kurmuş - Bir İhtimal Daha Var Diposkan Oleh: Ferhat Çevik