31 Ekim 2018 Çarşamba

Belgin Tunçbilek - Artık Çok Geç

Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkı sözleri yayınını sizler için 10/31/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/31/2018 tarihinde yayınladığımız Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkı sözleri...

Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Sözleri

Belgin Tunçbilek'in, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Artık Çok Geç" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Cansu Kurtçu
Düzenleme: İsmail Tunçbilek

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBelgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkısını paylaş. Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Söz, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Sözü, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Sözler, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Sözleri, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Şarkı Söz, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Şarkı Sözler, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Şarkı Sözleri, Belgin,Tunçbilek,-,Artık,Çok,Geç Şarkı Sözü
Belgin Tunçbilek - Artık Çok Geç Diposkan Oleh: Ferhat Çevik