29 Ekim 2018 Pazartesi

Mehmet Bardak - Derdin Ne Senin

Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkı sözleri yayınını sizler için 10/29/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/29/2018 tarihinde yayınladığımız Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkı sözleri...

Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Sözleri

Mehmet Bardak'ın, Es Müzik etiketiyle yayınlanan "Derdin Ne Senin" albümünde yer alan "Derdin Ne Senin" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Mehmet Bardak
Düzenleme: Cengiz Temel
Yönetmen: Veysi Akkaya

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YMehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkısını paylaş. Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Söz, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Sözü, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Sözler, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Sözleri, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Şarkı Söz, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Şarkı Sözler, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Şarkı Sözleri, Mehmet,Bardak,-,Derdin,Ne,Senin Şarkı Sözü
Mehmet Bardak - Derdin Ne Senin Diposkan Oleh: Ferhat Çevik