22 Ocak 2019 Salı

Gökay Gürbüz - Kendimi Kalbime Hapsedemem

Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkı sözleri yayınını sizler için 1/22/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

1/22/2019 tarihinde yayınladığımız Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkı sözleri...

Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Sözleri

Gökay Gürbüz'ün, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan "Kalbim Bana Bir Şey Söyle" albümünde yer alan "Kalbim Bana Bir Şey Söyle" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Gökay Gürbüz
Düzenleme: Sedat Sakarya
Yönetmen: Alişan Günay Yıldırım

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkısını paylaş. Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Söz, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Sözü, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Sözler, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Sözleri, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Şarkı Söz, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Şarkı Sözler, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Şarkı Sözleri, Gökay,Gürbüz,-,Kendimi,Kalbime,Hapsedemem Şarkı Sözü
Gökay Gürbüz - Kendimi Kalbime Hapsedemem Diposkan Oleh: Ferhat Çevik