24 Ocak 2019 Perşembe

Yağız - Yaşayamam (Ben Seni Çok Sevdim)

Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkı sözleri yayınını sizler için 1/24/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

1/24/2019 tarihinde yayınladığımız Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkı sözleri...

Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Sözleri

Yağız'ın, Kelebek Müzik etiketiyle yayınlanan "Yaşayamam / Ben Seni Çok Sevdim" albümünde yer alan "Yaşayamam (Ben Seni Çok Sevdim)" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Mustafa Küçük
Düzenleme: Kenan İlgen
Yönetmen: Ali Seydi Işıklıgil

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YYağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkısını paylaş. Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim), Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Söz, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Sözü, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Sözler, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Sözleri, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Şarkı Söz, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Şarkı Sözler, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Şarkı Sözleri, Yağız,-,Yaşayamam,(Ben,Seni,Çok,Sevdim) Şarkı Sözü
Yağız - Yaşayamam (Ben Seni Çok Sevdim) Diposkan Oleh: Ferhat Çevik