26 Nisan 2019 Cuma

Barış Bahtiyar - Veresiye Aşklar

Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkı sözleri yayınını sizler için 4/26/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/26/2019 tarihinde yayınladığımız Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkı sözleri...

Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Sözleri

Barış Bahtiyar'ın, Özlem Plak etiketiyle yayınlanan "Veresiye Aşklar" isimli tekli çalışması, video klibiyle ve şarkı sözüyle tamsozleri.com'te. Hemen dinle!

Söz: Şehnaz Akpınar
Müzik: Darksound
Düzenleme: Darksound
Yönetmen: Darksound

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop
Türkçe Rap
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBarış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkısını paylaş. Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Söz, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Sözü, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Sözler, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Sözleri, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Şarkı Söz, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Şarkı Sözler, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Şarkı Sözleri, Barış,Bahtiyar,-,Veresiye,Aşklar Şarkı Sözü
Barış Bahtiyar - Veresiye Aşklar Diposkan Oleh: Ferhat Çevik