10 Nisan 2019 Çarşamba

Diyap Eren Kahraman - Dersimde Bir Yar Sevdim

Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkı sözleri yayınını sizler için 4/10/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/10/2019 tarihinde yayınladığımız Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkı sözleri...

Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Sözleri

Diyap Eren Kahraman'ın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Anlamadın" albümünde yer alan "Dersimde Bir Yar Sevdim" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Bülent Balan
Düzenleme: Altan Turan
Yönetmen: Bülent Balan, Behlül Dane

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YDiyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkısını paylaş. Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Söz, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Sözü, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Sözler, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Sözleri, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Şarkı Söz, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Şarkı Sözler, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Şarkı Sözleri, Diyap,Eren,Kahraman,-,Dersimde,Bir,Yar,Sevdim Şarkı Sözü
Diyap Eren Kahraman - Dersimde Bir Yar Sevdim Diposkan Oleh: Ferhat Çevik