23 Nisan 2019 Salı

Görkem feat. Ayben - Allah’ın Var mı Senin

Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkı sözleri yayınını sizler için 4/23/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/23/2019 tarihinde yayınladığımız Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkı sözleri...

Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Sözleri

Görkem feat. Ayben'in, CMP Müzik etiketiyle yayınlanan "Allah’ın Var mı Senin" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Görkem Bişgin, Ayben Ülkü
Müzik: Görkem Bişgin

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop
Türkçe Rap

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGörkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkısını paylaş. Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Söz, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Sözü, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Sözler, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Sözleri, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Şarkı Söz, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Şarkı Sözler, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Şarkı Sözleri, Görkem,feat.,Ayben,-,Allah’ın,Var,mı,Senin Şarkı Sözü
Görkem feat. Ayben - Allah’ın Var mı Senin Diposkan Oleh: Ferhat Çevik