30 Nisan 2019 Salı

Lp Onur & Lp Enver - Zor Ama Zor

Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkı sözleri yayınını sizler için 4/30/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/30/2019 tarihinde yayınladığımız Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkı sözleri...

Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Sözleri

Lp Onur & Lp Enver'in, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan “Zor Ama Zor" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Lp Onur & Lp Enver
Düzenleme: Semih Çetintaş
Yönetmen: Cem Töre

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Rap

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YLp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkısını paylaş. Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Söz, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Sözü, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Sözler, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Sözleri, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Şarkı Söz, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Şarkı Sözler, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Şarkı Sözleri, Lp,Onur,&,Lp,Enver,-,Zor,Ama,Zor Şarkı Sözü
Lp Onur & Lp Enver - Zor Ama Zor Diposkan Oleh: Ferhat Çevik