4 Nisan 2019 Perşembe

Murat Kurşun - Sevdana Gönül Verdim

Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkı sözleri yayınını sizler için 4/4/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/4/2019 tarihinde yayınladığımız Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkı sözleri...

Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Sözleri

Murat Kurşun'un, Kemal Aslan Music Production etiketiyle yayınlanan "İlle De Sen" albümünde yer alan "Sevdana Gönül Verdim" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Burak Çetin
Yönetmen: Erkan Nas

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop
Türkçe Rap
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YMurat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkısını paylaş. Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Söz, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Sözü, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Sözler, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Sözleri, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Şarkı Söz, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Şarkı Sözler, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Şarkı Sözleri, Murat,Kurşun,-,Sevdana,Gönül,Verdim Şarkı Sözü
Murat Kurşun - Sevdana Gönül Verdim Diposkan Oleh: Ferhat Çevik