4 Nisan 2019 Perşembe

Uğur Karakuş - Ah Bu Gönül Şarkıları

Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkı sözleri yayınını sizler için 4/4/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/4/2019 tarihinde yayınladığımız Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkı sözleri...

Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Sözleri

Uğur Karakuş'un, Kemal Aslan Music Production etiketiyle yayınlanan "Ah Bu Gönül Şarkıları" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Safiye Ayla

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YUğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkısını paylaş. Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Söz, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Sözü, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Sözler, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Sözleri, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Şarkı Söz, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Şarkı Sözler, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Şarkı Sözleri, Uğur,Karakuş,-,Ah,Bu,Gönül,Şarkıları Şarkı Sözü
Uğur Karakuş - Ah Bu Gönül Şarkıları Diposkan Oleh: Ferhat Çevik