27 Haziran 2019 Perşembe

Adnan Fırat - Eksi Bir (Akustik Versiyon)

Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkı sözleri yayınını sizler için 6/27/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/27/2019 tarihinde yayınladığımız Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkı sözleri...

Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Sözleri

Adnan Fırat'ın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Benim Hayatım" albümünde yer alan "Eksi Bir (Akustik Versiyon)" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Adnan Fırat
Düzenleme: Hüseyin Çebişçi, Caner Güneysu
Yönetmen: Furkan Orpak

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YAdnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkısını paylaş. Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon), Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Söz, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Sözü, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Sözler, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Sözleri, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Şarkı Söz, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Şarkı Sözler, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Şarkı Sözleri, Adnan,Fırat,-,Eksi,Bir,(Akustik,Versiyon) Şarkı Sözü
Adnan Fırat - Eksi Bir (Akustik Versiyon) Diposkan Oleh: Ferhat Çevik