19 Haziran 2019 Çarşamba

Ali Kurtuluş Şaylı - Emir Dağı Bir Birine Ulalı

Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkı sözleri yayınını sizler için 6/19/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/19/2019 tarihinde yayınladığımız Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkı sözleri...

Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Sözleri

Ali Kurtuluş Şaylı'nın, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "Özden Türküler" albümünde yer alan "Emir Dağı Bir Birine Ulalı" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Anonim
Düzenleme: Kemal Eren
Yönetmen: Nazım Çelik

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YAli,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkısını paylaş. Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Söz, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Sözü, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Sözler, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Sözleri, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Şarkı Söz, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Şarkı Sözler, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Şarkı Sözleri, Ali,Kurtuluş,Şaylı,-,Emir,Dağı,Bir,Birine,Ulalı Şarkı Sözü
Ali Kurtuluş Şaylı - Emir Dağı Bir Birine Ulalı Diposkan Oleh: Ferhat Çevik