24 Haziran 2019 Pazartesi

Hakan Dalkıran - Hayat Sensiz de Güzel

Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkı sözleri yayınını sizler için 6/24/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/24/2019 tarihinde yayınladığımız Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkı sözleri...

Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Sözleri

Hakan Dalkıran'ın, Çatı Müzik etiketiyle yayınlanan "Hayat Sensiz de Güzel" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Mehmet Ali Dalkıran
Düzenleme: Kerem Ökten
Yönetmen: Hakan Dalkıran

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YHakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkısını paylaş. Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Söz, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Sözü, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Sözler, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Sözleri, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Şarkı Söz, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Şarkı Sözler, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Şarkı Sözleri, Hakan,Dalkıran,-,Hayat,Sensiz,de,Güzel Şarkı Sözü
Hakan Dalkıran - Hayat Sensiz de Güzel Diposkan Oleh: Ferhat Çevik