21 Haziran 2019 Cuma

İbrahim Kahraman - Aca Yar Ne Tarafta

İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkı sözleri yayınını sizler için 6/21/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/21/2019 tarihinde yayınladığımız İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkı sözleri...

İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Sözleri

İbrahim Kahraman'ın, Be Müzik etiketiyle yayınlanan "Aca Yar Ne Tarafta" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Özkan Pekin
Müzik: Şenol Çakır
Düzenleme: Nazmi Yoldaş
Yönetmen: Cevdet Gümüş

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Yİbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkısını paylaş. İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Söz, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Sözü, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Sözler, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Sözleri, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Şarkı Söz, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Şarkı Sözler, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Şarkı Sözleri, İbrahim,Kahraman,-,Aca,Yar,Ne,Tarafta Şarkı Sözü
İbrahim Kahraman - Aca Yar Ne Tarafta Diposkan Oleh: Ferhat Çevik