18 Haziran 2019 Salı

Rıdvan Sarıca - Sev de Sevilme

Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkı sözleri yayınını sizler için 6/18/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/18/2019 tarihinde yayınladığımız Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkı sözleri...

Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Sözleri

Rıdvan Sarıca'nın, Özlem Plak etiketiyle yayınlanan "Sev de Sevilme" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Salih Yurttaş
Düzenleme: Göksel Kamçı
Yönetmen: Ferit Çetinkaya

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YRıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkısını paylaş. Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Söz, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Sözü, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Sözler, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Sözleri, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Şarkı Söz, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Şarkı Sözler, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Şarkı Sözleri, Rıdvan,Sarıca,-,Sev,de,Sevilme Şarkı Sözü
Rıdvan Sarıca - Sev de Sevilme Diposkan Oleh: Ferhat Çevik