1 Temmuz 2019 Pazartesi

Atilla İhtiyar - Ben de Gittim Bir Geyiğin Avına

Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkı sözleri yayınını sizler için 7/1/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/1/2019 tarihinde yayınladığımız Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkı sözleri...

Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Sözleri

Atilla İhtiyar'ın, Ahenk Müzik etiketiyle yayınlanan "Haslet" albümünde yer alan "Ben de Gittim Bir Geyiğin Avına" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Anonim
Düzenleme: Atilla İhtiyar
Yönetmen: Ulaş Halıcı

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YAtilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkısını paylaş. Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Söz, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Sözü, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Sözler, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Sözleri, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Şarkı Söz, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Şarkı Sözler, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Şarkı Sözleri, Atilla,İhtiyar,-,Ben,de,Gittim,Bir,Geyiğin,Avına Şarkı Sözü
Atilla İhtiyar - Ben de Gittim Bir Geyiğin Avına Diposkan Oleh: Ferhat Çevik