18 Temmuz 2019 Perşembe

Fatih Kazancı Yoluna Düştüm sözleri

Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 7/18/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/18/2019 tarihinde yayınladığımız Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkı sözleri...

Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Sözleri

Fatih Kazancı’nın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan “Yoluna Düştüm” isimli çalışması, Şarkı sözleri ve video klibiyle xsarkisozleri.com’da sizlerle.

Fatih Kazancı Yoluna Düştüm Şarkı Sözleri

Yağmurum olsan da yağsan dudaklarıma
Güneşim olsan da vursan tenime
Denize çalan o güzel gözlerine
Feda ettim kendimi bir tek sözüne
Yoluna Düştüm
Acıma bana ölmüşüm
Sebebi gülüşün, öpüşün, seni son görüşüm.

Fatih Kazancı Yoluna Düştüm Dinle


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YFatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkısını paylaş. Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Söz, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Sözü, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Sözler, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Sözleri, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Şarkı Söz, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Şarkı Sözler, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Şarkı Sözleri, Fatih,Kazancı,Yoluna,Düştüm,sözleri Şarkı Sözü
Fatih Kazancı Yoluna Düştüm sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik